Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 150+48 ADET 11 mm Sıcak Silikon 716788

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL830,00


Ücretsiz Kargo


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 150 Adet + 48 Adet hediyeli olarak toplam 198 adet paket olarak gönderilir..

Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki ŞEFFAF Renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.

Materyal : SİLİKON

Ne alacaksınız ? : 198 ADET

7 mm (ince tip) ve 11 mm (kalın tip ) 2 model sıcak silikon tabancası bulunmakta, bu ürün de 11 mm (kalın tip ) sıcak silikon tabancalarına uyumludur

SICAK YAPIŞTIRICI ÇUBUKLAR: Sıcak silikon tabancası çubuklarımız, endüstriyel uygulama seviyesindeki yapışkan formülü kullanır. Bu sıcak tutkal çubukları eşit şekilde erir, düzgün bir şekilde dağılır, daha güçlü ve daha uzun süre tutar!

YAPIŞTIRICI ÇUBUKLAR : Bu sıcak silikon çubukları yapıştırıcı Yüksek ve düşük sıcaklık sıcak silikon tabancaları ile mükemmel ve güvenli çalışır! Bu sıcak tutkal çubuklarına güvenebilir ve bu sıcak tutkal tabancalarının tüm kendin yap, onarım projelerinizi desteklemesine izin verebilirsiniz.

4 MEVSİMDE ÇOK AMAÇLI KULLANIM: Şeffaf silikon tabancası çubuklarımız kelimenin tam anlamıyla her şeyi tutabilir ve tam olarak görebilirsiniz... el sanatları için mükemmel! Ayrıca bu sıcak tutkal çubukları, farklı yüzeylerde ve boşluk doldurma uygulamalarında son derece iyi çalışır!
Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.


SERİSONU ÜRÜNLERBunları da aldılar