Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 12 ADET Taşınabilir Boyun Uyku Yastığı Balvanera Design 718659

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL277,95Ne alacaksınız ? : Bu ürün 12 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

Ürün Özellikleri :

Materyal : Flok

Adet / Renk / Tasarım : 12 Adet, TransForMacion Balvanera Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan GRİ rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 34 X 23 X 11 (ŞİŞİKKEN)


Saniyeler içinde şişer ve söner.
Süper yumuşak dokulu flok yapısı.
Ultra taşınabilir ve tüy kadar hafif.
Pasaport boyutuna katlanır.

Şişirilebilir U Şeklinde Seyahat Boyun Yastığı, bütçe bilincine sahip gezginler için mükemmeldir ve uzun yolculukları konforlu hale getirmek için tasarlanmıştır. Saniyeler içinde şişen bu süper portatif seyahat yastığı, standart olarak ikili paket halinde sunulur ve uçaklarda, otobüslerde ve arabalarda olağanüstü seyahat konforu sunar.

Bu çarpıcı boyun yastığı pasaport boyutuna kadar katlanabilir ve cebinize sorunsuz bir şekilde sığar. Bu U şeklindeki yastığa, çok az çabayla veya hiç çaba harcamadan yastığı şişiren, ergonomik, sorunsuz bir şişirme valfi entegre ettik. Valf, akıllıca yastığın içine itilebilir ve kullanılmadığında gizlenebilir.

Portatif Seyahat Yastığı: Hafiftir ve taşıması kolaydır. Yastığı söndürün, ekstra çantaya katlayın ve çıkarın. Uzun bir yolculuk için çantanızda yer kazanın.

Rahat ve Pürüzsüz Malzeme: Bu seyahat yastığı yumuşak ve serin kumaştan yapılmıştır, uyurken boynunuz ısınmaz ama rahat eder. Şişirme miktarını da tercihinize göre kontrol edebilirsiniz. Seyahatinizde acı çekmeden veya başınız düşmeden uyuyun

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 


SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar