Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 600 ml Pipetli Bardak 2 li SET M.Mandarino Design 719359


  Tükendi!  
ONESTEP 12 ADET ve üzeri alımlarınızda sepette % 10 indirim


Ürün Özellikleri :

Materyal : polipropilen 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Manzi Mandarino Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 24 x 10 cm

Yüksek kaliteli malzemeler: Gıda maddelerine uygun polipropilen malzemeden, dayanıklı çift duvarlı olarak üretilmiştir, tekrar kullanılabilir ve temizlenmesi kolaydır. Çevre dostu

Kolay temizlenir ve taşınır: Kapaklı ve pipetli bardaklar yeniden kullanılabilir. Kapağı sıkıca kapatmak ve kenarlardan sızıntıyı önlemek için kapağı ve pipeti birleştirir. Yaz ve kış ayları için mükemmeldir.

Rahat tutulur: Çift katmanlı izolasyon içeceği daha soğuk / sıcak hale getirir, çoğu normal büyüklükteki içecek tutucusuna uyar ve yetişkinler ve çocuklar için uygundur. Geniş kullanım alanı: İster evde, ister işte ister tatilde, çift duvarlı kupamız iyi bir seçimdir. Piknik, parti, seyahat gibi tüm durumlar için ve hediye olarak uygundur.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar