Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Ahşap Ekmek Dolabı F.Frisina Design 719352

ONESTEP SILVER SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
%37
TL249,95 TL157,95


ONESTEP SILVER Bu ONESTEP SILVER ürününden sepetinize 24-36 adet arası eklerseniz %10 / 36 ve üzeri adette anında %12 indirim alırsınız

Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ürün Özellikleri :

Materyal : Ahşap

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Freda Frisina Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 36 x 20 x 18


Ekmek yanı sıra rulolar, muffinler ve diğer pişmiş ürünleri alır. Ayrıca meyveler, çeşniler, tabaklar vb. mutfak gereçlerini de saklayabilir. Yiyecek depolama, mutfak saklama kutusu depolama için kullanılabilir.

Ekmek kutusu kapı kolu pürüzsüz ve çapaksızdır, Üst tezgah da yerden tasarruf sağlar. Bunların hepsi size kolaylık sağlamak için tasarlanmıştır.

Mutfağınız ve yemek odanız için mükemmel olan birinci sınıf ve pratik çiftlik evi mutfak saklama kutusu. Ekmeklerinizi, unlu mamullerinizi ve diğer gıdalarınızı sinek ve sivrisineklerden korurken, hijyeni ni ve tazeliğini daha uzun süre korur.

Pürüzsüz yüzeyin bakımı kolaydır ve ekmek kutusu bir havluyla kolayca silinebilir. Malzeme %100 doğal AHŞAP’tan yapılmıştır, ekmek kutusunun iyi havalandırılan, doğrudan güneş ışığından uzak ve ateşe yakın bir yere yerleştirilmesi tavsiye edilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar