Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Melamin Küllük Yuvarlak Emma Design 7 ADET 718990

SON 48 SAATTE SATILAN : 50 Adet
%43
TL74,95 TL42,95


Aynı Gün Kargo


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki Tasarım/Renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.  

Materyal :  Melamin

Ölçüler : 9  cm  ÇAP

Tasarım TransForMacion Emma  Design olarak tasarladığımız ürünü gönderiyoruz.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Dış mekan, kapalı mekan, ev, teras, ofis, bar, kafe, otel, restoran, çay bahçeleri, büfe vb. için uygundur.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Sık sık sigara izmaritlerini dökme sorununu ortadan kaldırır ve kullanımı ve temizliği kolaydır. Sigara küllerine ve izmaritlerine mükemmel uyum sağlar, iç mekan kokusunu azaltır, masaüstünü her zaman temiz tutar ve ailenizin sağlığını korur.

ÜSTÜN KALİTE: Size ağır hizmet tipi bir otomatik küllük sağlamak için melaminden yapılmıştır. Kullanımı güvenlidir. Bunlar yıllarca sürecek en iyi küllüklerdir.

BÜYÜK KAPASİTE : Sık sık sigara izmaritlerini dökme sorununu ortadan kaldırır ve kullanımı ve temizliği kolaydır. Sigara küllerine ve izmaritlerine mükemmel uyum sağlar, iç mekan kokusunu azaltır, masaüstünü her zaman temiz tutar ve ailenizin sağlığını korur.

  Boşaltılmadan önce bir dolu sigara izmaritini kolayca tutabilir ve nemli bir bezle silinebilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar