Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Rose NO:1 Açık Bordo Kalıcı Ruj 717417

SON 48 SAATTE SATILAN : 7 Adet
%64
TL44,93 TL16,20NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ ? Detay resimde her kodun hangi renge karşılık geldiğini görebilir ve ürün isminde yazan kodla karşılaştırıp sipariş verebilirsiniz.

Spesifikasyonlar :

Likit Mat Ruj: Bu yüksek pigmentli likit ruj, uzun süre kalıcı, transfer içermeyen bir formüle sahiptir kusursuz mat bir görünüm bırakır.

Kolay Uygulama: Bu ruj, 16 saate kadar süren kusursuz mat bitişli daha hassas bir uygulama için benzersiz aplikatörümüze sahiptir.
Bırakın Konuşsun Dudaklarınız!
Uzun süreli nemlendirme etkisi elde etmek için suyu kilitler, o anda güzel ve çekici bir mat dudak rengi elde edersiniz.

İyi Doku : Türünün tek örneği, kremsi dokulu dudak parlatıcı formülü hafiftir, yapışkan değildir

Hafif, ultra kremsi formül zahmetsizce kayar ve eşit şekilde kaplar.

İPEK YUMUŞAK DUDAKLARA ULAŞIN - Kimse kuru ve çatlamış dudaklar istemez, ancak çoğu mat dudak çubuğu neden olabilir. Endişelenmenize gerek yok çünkü SuperStay dudaklarınızda pürüzsüzce kayar. Dudaklarınızda ipeksi ve nemli bir his bırakacağı için kremsi ve kurutmayan formülü ile kesinlikle güzel ve rahat hissedeceksiniz.

İster ofisten çalışıyor olun, ister sevdiğiniz biriyle çıkıyor olun, ister sosyal çevreden benzersiz olmak için, bu en iyi ruj renkleri nihai çekicilik yaratır. Uzun ömürlü, Öpüşmeye karşı dayanıklı ve su geçirmez.

Uygulaması ve Temizlemesi Kolay : Atlamadan veya çekmeden pürüzsüzce sürülür, dudak temizleme yağı ile çıkarılması kolaydır. Pigmentasyon konusunda asla endişelenmeyin.
Her zamankinden daha zengin, daha kremsi ve daha nemlendirici. Mükemmel dudak olmadan hiçbir güzellik rutini tamamlanmaz, bu yüzden bu basit adımlarla kendinize iyi bakın. İyi bir hidrasyon elde edin. Hepimiz suyun harika bir cildin anahtarı olduğunu biliyoruz. Kuru dudaklar tipik olarak dehidrasyondan kaynaklanır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.


SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar