KEŞFEDİN !

ELİNİZİ SÜRMEDEN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. ÜCRETSİZ XML , ÜCRETSİZ PAKETLEME! *

Keşfedin, dropshipping yapın, para kazanın.
 
Hepsiburada,Trendyol, N11, Çiçesepeti, Amazon, Aliexpress ve + 5000 dünya çapında hemen kolay ve hızlı mağaza açarak, Instagram'dan, Facebook'ta dilediğin yerde satabilirsin.
 
Binlerce stoksuz satış yapan topluluğumuza katılın ve evinizin rahatlığında işinizi yürütün. www.arabayaservis.com'a üye olman yeterlidir. Ltd, A.Ş, Şahıs şirketi veya hiç firman olmadan bile, kimlik numarasına fatura kesebildiğimizden hemen satışa başlayabilirsin. 
 
Depolama, paketleme, kargolamayla uğraşmayın. Bunları sizin adınıza biz yapıyoruz. Rakiplerinizden 1 adım önde geçmek için yüksek indirimle ürünleri satın alın, yine sorun etmeyin. Stoklu alım yaptığınız bu ürünleri sizin adınıza Lojistik Depomuzda size özel rafınızda ayırır ve siparişinize göre sizin adınıza gönderisini yaparız. Bunun için hiç bir bedel ödemezsiniz. 
 
Hızlı Sipariş Onayı, Rekabetsiz Ürünler, Taksitle Ödeyebilme, Hızlı kargo , Saat 12:00 a kadar verilen siparişleriniz en geç 1 iş gününde kargoya teslim edilir.
 
168 Farklı Kategoride 6000 + Araç aksesuarları, Motosiklet Bisiklet aksesuarları Pet Shop Hırdavat El Aletleri, Bahçe ürünleri Ev ve Mutfak Aksesuarları İşyeri ve Ofis Ürünleri Kişisel ürünü, ModaCar, Transformacion, HomeCare, MasterCare +55 markayı, XML ve EXCEL desteği ile saniyeler içinde Mağazalarınıza yükleyin. Fiyatı ve karı siz belirlersiniz. 
 
Her gün yeni ürünler eklenir ve performansı düşük ürünler satıştan kaldırılır. Ortalama 6000 ürün katlanarak devam eder ve bayilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni ürün kategorileri de araştırılarak satışa sunulur. 
 
Performansı düşük ürünlerin yanısıra, dönemsel, satışa etki etmesi beklenen ürünler de SERİSONU ÜRÜNLER'e eklenir ve xml/excel'e de aktarılarak fayda görmeniz sağlanır. Her ay .START kampanyasında tüm ürünlerde kampanya uygulanarak satış hacmi yakalanmasına destek verilir.
 
Ürünleri doğrudan son müşterinize gönderiyoruz, iadelerinizi takip ediyoruz ve hatta müşterilerinizden gelen sorularınızı hızlıca yanıtlıyoruz.
 
Pazaryerleri kampanya dönemlerinde bizle iletişime geçin ve cevap alın.
 
Logolu, kendinize özel, koli bandı, koli, poşet, etiket vb sizi temsil eden paket tercihlerinizi, dropshipping gönderilerinde sizin adınıza müşterinize gönderilmek amacıyla bize iletirseniz, sizin adınıza paketinizi düzenleyip gönderebiliriz. Bu işlem için hiç bir ek bedel tahsil edilmez.
 
Daha detaylı bilgi WHATSAPP destek alın 
 
 

NASIL SİPARİŞ VERECEKSİNİZ ?

XML LİNKİMİZ İÇİN TIKLAYIN   

NASIL SİPARİŞ VERECEKSİNİZ ?

Hızlı, kolay ve zaman kazandırıcı!

www.arabayaservis.com'dan, size gelen siparişteki BARKODU taratarak sitemizde bulun.

Ayrı ayrı sipariş geçmeyin, siparişlerinizi tek seferde geçin. 259 tl ve altı siparişlerinizde 12,95 tl hizmet/paketleme paketleme ücreti ödemeyin
 
Pazaryerlerinde satış yapıyorsanız > ALICI ÖDER/SATICI ÖDER(farketmez) olarak satış yapıyorsanız, (KARGO ÜCRETI HIZMET SAĞLAYICI TARAFINDAN SIZDEN TAHSIL EDİLECEĞİNDEN ) siparişlerinizi tek seferde toplu olarak geçebilir ve ardından kargo barkodlarını, Müşterilerinizin sipariş barkodlu kağıtlarını ayrı ayrı , her .pdf barkodlu kağıtta hangi ürün gidecekse ürün kodunu yazarak bize order@arabayaservis.com adresine .pdf olarak gönderirsiniz.
Kasada ödeme yaparken kargo seçeneklerinden " PLATFORM ÖDEMELİ ve Amazon Ücret Alici" seçeneğini seçerseniz size kargo yansımayacaktır.
 
Amazon.com.tr'de " SATICI ÖDER "satış yapıyorsanız
 
Amazon.com.tr' de satış yapanlar > PEŞİN ÖDEME satış yapıyorsanız,  Amazon.com.tr kargo ücretini sizden tahsil etmeyip hesabınızdan da düşemediği için kargo ücretini bize ödemeniz gerekir.
Kasada ödeme yaparken kargo seçeneklerinden "AMAZON Ücret Satıcı" seçeneğini seçerseniz kargo bedelini sizin adınıza alır ve yine sizin adınıza gönderi peşin ödeme gönderi yaparız.
 
KARGO AŞAMASI
 

Mesai Saatleri; P.tesi - Cuma 09:00 - 17:00 C.tesi - Pazar Tatil

Pazartesi-Cuma 12:00 a kadar verilen siparişleriniz en geç 1 iş gününde kargoya teslim edilir. Cuma günleri 12:00'a kadar verilen siparişleriniz 17:00'da kargoya teslim edilir. 12:00'dan sonraki siparişleriniz Pazartesi işleme alınır.

 
* Sizin adınıza istediğiniz kargoya siparişlerinizi teslim ederiz. Buna Hepsijet ve Trendyol Express'te dahil !
 
AMAZON çıkışlarında zaman zaman bölge dışı olduğundan kargo takipleri sisteminize düşmeyebilir. Bu durumlarda lütfen WhatsApp 0530 690 26 86 dan destek alın.
Xml 'de sunulan ürünlerimizin ortalama desi ölçüleri 2-5 desi'dir.

İADE VE İPTAL İŞLEMLERİ


XML BİLGİLERİ VE LİNK

XML ENTEGRASYON

ÜCRETSİZ ENTEGRASYON -  Hızlı ve kolay !

Entegrasyon firmasıyla çalışıyorsanız, XML entegasyonu yapabilirsiniz. 

Hepsiburada, Trendyol ve diğer pazaryerleri için gerekli olan HBV kodları, barkodlar, nasıl işlem yapılacağı ile ilgili tüm bilgilere BURAYA TlKLAYARAK ulaşabilirsiniz.  
 
Xml'deKİ FİYATLAR KDV HARİÇTİR. 
 
Alan karşılıkları (XML) Code : Urunun asıl kodunu gostermektedir.Bu kod aynı zamanda urune ait barkod etkiketi ve resim kodununda kendisidir.
Product Type : Her zaman ASIL olarak gelecektir.
Main Producte Code: BU ALANI BOS GECEBİLİRSİNİZ.
Isactive : Urunun pasif/aktif olduğu 0 ve 1 isaretleriyle belirtilmektedir.
Barcode : Ürün Barkodu
Mark : Urune ait markadır.
UnitlnStock: Stok miktarı
Product Name : Urunun ismi belirtilmektedir.
Description : Urunun data acıklamaları mevcuttur. 
Price : Urunu fiyatı belirtilmektedir ve kdv hariçtir.
Currency : Urunun fiyat kuru belirtilmektedir.
Desi : Desi olculeri
MainGroup : Urunun 1. yerlestirilmesi gereken kategorisi belirtilmektedir. Eğer ana kategoriye ait alt kategorilere bolunme varsa EndGroup hanesinde bu belirtilmektedir.
MainGroupCode : Ana kategoriye ait kategori kodudur(Tercihen)
EndGroup : Urunun ana kategoriye ait alt kategoride ise buhanede gosterilmekte ve bu hane MainGroup hanesine bağlıdır.
EndGroupCode: Alt kategoriye ait kategori kodudur(Tercihen)
PictureCode : Urunlerin resimlerini alabileceğiniz adres gosterilmektedir. 
Xml bilgileri, her 15 dk'da bir güncellenmektedir. 
 
 

XML LİNKİMİZ İÇİN TIKLAYIN