Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 2 li 55 ve 28 cm YerSil Seti Magrum Design 719184

SON 48 SAATTE SATILAN : 109 Adet
%47
TL185,95 TL98,95


Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ürün Özellikleri :

Materyal : Plastik gövde + Kauçuk yersil 

Adet / Renk / Tasarım : 2 li set - 50 cm ve 28 cm   TransForMacion Magrum Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan model kombinasyonunu, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Mükemmel kauçuk uygulaması ve hatasız yersilme imkanı

Sağlam doğal kauçuk bıçaklı bu geniş genişlikteki yersil, her seferinde geniş bir alanı kurutarak değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar.


Profesyonel ihtiyaçlar: Bu yüksek kaliteli kauçuk çekpas ile garajın ve banyo zemininin, havuz güvertesinin, pencerenin, arabanın ön camının beton veya fayans zeminini kurutabilirsiniz.

Çok amaçlı: Kaplamalı ve kaplamasız pürüzsüz beton zeminlerde, asfalt ve diğer pürüzsüz yüzeylerde kullanın. Yüzeyler için etkili bir şekilde ve saçları kolayca çıkarmak için. Hafif silecek, geniş koridorlarınız veya restoranlar, süpermarketler, depo, koridor, banyo, garaj, yüzme havuzları ve verandadaki açık zemin alanları için mükemmeldir.
Kolay Depolama: Hediye gönderilen sap, çıkarılabilir veya sabitlenebilir. Hafif yersil herhangi bir dolapta kolayca saklanabilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar