Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Bulaşıklık LATTE F.Figueredo Design 718982

ONESTEP DIAMOND

  Tükendi!  
ONESTEP 12 ADET ve üzeri alımlarınızda sepette % 10 indirim


Ürün Özellikleri :

RENK : TransForMacion Fiallo Figueredo serisi olarak tasarladığımız bu ürünü LATTE Renk/tasarımı birebir göre gönderiyoruz. Sürpriz yaşamazsınız.

MATERYAL : Plastik

ÖLÇÜLER :  42 x 33 x 12 cm 

YERDEN TASARRUF SAĞLAR : TransForMacion  Fiallo Figueredo serisi olarak tasarladığımız bu ürünle, ağır tencerelerden narin cam eşyalara ve tabaklara kadar her şeyi barındıran, geniş alana sahip bulaşık kurutma organizeri , mutfağınızın temiz ve düzenli görünmesini sağlar, fazla eşyası olmayan küçük evler veya daireler için mükemmeldir

SAĞLAM PLASTİK TASARIM Kir tutmazi, su kolayca lekelenmez ve eğim tasarımıyla kolayca akar.

MÜKEMMEL ORGANİZE : Oval kanallara sahip tabaklık

HIZLI KURUTMA : Mutfak tezgahı bulaşık kurutma, her şeyi ayrı tutmaya yardımcı olur, kuruma süresini etkili bir şekilde hızlandırır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Bunları da aldılar