Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Masajlı Silikon Banyo Fırçası Nuage Design 719325

SEPETTE ANINDA %15 İNDİRİM. 48-119 adette %10 , 120 ve üzeri adette anında %15 indirim alırsınız.

  Tükendi!  
ONESTEP 12 ADET ve üzeri alımlarınızda sepette % 10 indirim


NEYE SAHİP OLACAKSINIZ ? 1 ADET, PEMBE renk, 12 X 7 X 3 CM ölçlerinde, silikon,  , TransForMacion Nuage Design olarak tasarladığımız ürünü gönderiyoruz.Renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.

Ürün Özelikleri :

CANLANDIRICI : Duş almadan hemen önce günlük rutininize bu kuru fırça ile bir sabah seansı ekleyin ve sadece bir spada alabileceğiniz türden bir bakımla cildinizi gençleştirirken farkı hissedin. Ayaklardan omuzlara kadar bu vücut fırçası, lenf düğümlerinizi uyarmaya, kan akışını iyileştirmeye, toksinleri yok etmeye ve cildinizi başka hiçbir şeyin yapamayacağı şekilde pul pul dökmeye yardımcı olur.


HER YERDE :  İster kollarınızı ve uyluklarınızı fırçalamak için, ister sırtınızdaki ölü deriyİ TEMİZLEMEK için ergonomik sapı kullanın, bu banyo fırçası cildinizin sabunlardan, kremlerden, duş jellerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayan eksiksiz bir kuru cilt bakım çözümüdür.

SELÜLİTLE MÜCADELE: Kilo veriyor olsanız bile inatçı selülit cildinizin yaşını veya ötesinde görünmesini sağlayabilir. Bu lenfatik drenajlı kuru vücut fırçası, selüliti ezmeye, fasyayı kırmaya ve cildinizi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olabilir, böylece duştan her seferinde ışıltılı bir görünüm elde edersiniz.

KOLAY KULLANIM : Banyo fırçasını ılık suyla ıslatın ve zengin köpük elde etmek için biraz duş jeli uygulayın. Tüm vücudunuzu nazikçe fırçalayın. Kullandıktan sonra iyice durulayın, kuru ve havalandırılmış bir yere asın, küflenmeyi önleyin, bakteri üremesini azaltın ve servis ömrünü uzatın.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar