Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Ridge 2 ÇİFT Koruyucu Çok Alanda Kullanım Eldiveni 718836

%57
TL173,99 TL74,95


Tükenmek Üzere
ONESTEP 12 ADET ve üzeri alımlarınızda sepette % 10 indirim
BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

Adet / Renk / Tasarım : 2 ÇİFT  TransForMacion Ridge Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan KIRMIZI+MAVİ renk 2 li kombinasyonunu, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Siyah PVC Destekli pamuklu iş eldivenleriyle ellerinizi koruyun.

Gizli zımba telleri veya diğer keskin kenarları olabilecek kutuları açmak için harikadırlar.
Kullanışlı örgü bilek tasarımı, parçacıkların eldivenin içine girmesini engellerken ilave sıcaklık sağlar.
Depolar, şantiyeler ve tamirci işleri için mükemmel olan bu eldivenlerin hem güvenliği hem de üretkenliği artıracağından emin olabilirsiniz.
Rahatlık ve temel el koruması sağlar. Ek olarak, pamuk ellerin rahat kalmasına yardımcı olmak için teri emmeye yardımcı olur. Avuçiçi tasarımı mükemmel esneklik sağlarken gözeneksiz malzeme ıslak veya yağlı uygulamalarda sağlam bir tutuş sağlar.
Çeşitli görevler sırasında sizi güvende tutmanın harika bir yolu olan kalite ve rahatlık, bu eldivenleri güvenlik ekipmanınıza çok yönlü, kullanışlı bir destek yapar!

Yeniden Kullanılabilir Eldivenler - Tek kullanımlık olmayan eldivenler, iş yerinde el koruması sağlayan kullanışlı ve uygun maliyetli bir çözümdür. Tek kullanımlık eldivenlerin aksine, bu eldivenler birden fazla kullanım için tasarlanmıştır ve her kullanımdan sonra onları atmadığınız için zaman içinde paradan tasarruf etmenizi sağlar. Sadece kesiklere ve sıyrıklara karşı korunmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ellerinizi temiz ve sıcak tutmaya da yardımcı olurlar.
Mükemmel koruma hem de kavrama sağlar. Bu eldivenler kir ve zararlı maddelerden korunmaya yardımcı olurken, güvenli tutuş sağlayarak kazaları büyük ölçüde azaltır.
Metal, seramik, cam ve diğer malzemelerin keskin kenarlarından korumaya yardımcı olur. Her iki taraftaki noktalar sağlam ve emin bir tutuş sağlar ve üzerinde çalıştığınız şeyin elinizden kaymasına izin vermeyin.
Rahatlık ve uyum için esnektir - bu eldivenlerin giyilip çıkarılması kolaydır ve çoğu el boyutuna uygundur.
Geniş Kullanım - bu iş eldivenleri otomotiv, depo, temizlik, nakliyeciler, inşaat, sıhhi tesisat, duvarcılık, malzeme taşıma, çim/bahçe, çiftçilik ve boyamada kullanılır.
Bunları da aldılar