Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Kaş Kirpik Cımbız Seti Solingen Profesyonel 718968


  Tükendi!  Ürün Özellikleri :

Materyal : Paslanmaz Çelik

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Solingen Professional olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

2 farklı sivri uçlu ve gaga uçlu cımbız, kirpik uzatmanın tüm ihtiyacını karşılayabilir, bireysel kirpik aşılama, doğal kirpikleri ayırma, fan yapma ve hacimli vizon kirpik aşılama için mükemmeldir. Kirpik uzatma uygulamasını daha kolay ve kullanışlı hale getirecektir.

Yüksek hassasiyet: Bu yüksek hassasiyetli sivri uçlu cımbız, doğal kirpikleri açarak, ayrılmalarını ve yalıtılmalarını kolaylaştırır. Bu kirpik cımbızlarının uçları, hassas şekilde hazırlanmış uçlara ve mükemmel şekilde hizalanmış kollara sahiptir ve her türlü kirpiği kolayca alır.

Yaygın olarak kullanılan: el sanatları, mücevher, elektronik ürünler, saatler, tıp, laboratuvar çalışmaları vb.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz

Bunları da aldılar