Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Absolute Karbon Bıyık Sakal Tarağı 717897

SON 48 SAATTE SATILAN : 1 Adet
%65
TL44,19 TL15,60


Tükenmek Üzere


Spesifikasyonlar :

Ölçüler : 10 x 4 cm 

GENİŞ KULLANIM ALANI : Dolanmış saç veya sakalı açmak için, şampuan tarağı, masajlı saç fırçası tarağı veya cep tarağı vb. olarak kullanabilirsiniz; Tarak, kısa ve kıvırcık saçlar dahil çoğu saç modeli için uygundur,

TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN UYGUN: Kuru veya ıslak, seyrek veya çok yoğun sakallarda günlük kullanım içindir.

Taşınabilir Tarak, sakala ve deriye zarar vermeden kesikleri ve kepekleri giderir,  

Yüzünüze masaj yapmak için uygun, makul  dişli dağılımına sahiptir.

Taşınabilir tasarım: Taşınması kolaydır ve size yük olmaz, ev, ofis ve özellikle seyahat veya vitrin alışverişi için pratik bir araçtır

Karbon Plastik : Dayanıklı ve sağlam, kırılması veya deforme olması kolay olmayan KARBON PLASTİKTEN yapılmış dayanıklı bir taraktır. Dağınık saç, birbirine karışmış saç, Kıvırcık saç, erkeklerde sakallar, çocukların saçlarında da çözmek için mükemmel uçlara sahiptir.

Nazik dolaşık açıcı tarak olarak da kullanılabilir, geniş dişleri sayesinde tüm saç tiplerinde yumuşak olan bu tarak, kullanılabilir. Geniş dişler, saçta kaymayı kolaylaştırır.

Çift katmanlı dişlere sahiptir, n dişler iki katmana geri yerleştirilir ve tarağın kalın, saçlara derinlemesine girmesine izin verir.

Çantanıza koyabileceğiniz ve yanınızda taşıyabileceğiniz kadar küçük.

Kompakt ve taşınabilir: şekillendirici saç kaldırma tarağının boyutu uygun ve uygundur, elde tutulan boyut, onu hafif ve taşınabilir hale getirir, çantanıza veya cebinize koymanızı kolaylaştırır.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 


SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar